napoje janton logo

Jantoń

Spółka Jantoń powstała w 1976 roku. To jeden z największych producentów, importerów i eksporterów branży winiarskiej w Polsce. Poza importowanymi z całego świata winami firma ta oferuje również napoje RTD, cydry oraz inne napoje niskoalkoholowe. Flagowe marki spółki to m.in.: Cydr Dobroński, Monte Santi, Medoff, Zbójeckie Grzane i Aronica. Produkty te otrzymują liczne nagrody za wysoką jakość oraz smak podczas krajowych i międzynarodowych imprez branżowych i konsumenckich.

Zakład produkcyjny w Dobroniu to jeden z najnowocześniejszych i największych tego typu obiektów w Polsce. Dzięki centrum R&D działającemu przy zakładzie firma ma możliwość wprowadzania wielu innowacyjnych produktów.

Dostępne napoje:

Dobroński Cydr jabłkowy

Dobroński Jabłkowy to doskonały klasyczny cydr. Niepowtarzalny smak zawdzięcza szczegółowo opracowanej i starannie strzeżonej recepturze. Jego lekki i orzeźwiający smak przywodzi na myśl klimat sadów pachnących dojrzałymi jabłkami. Najlepiej smakuje lekko schłodzony.
Smak: jabłkowy
Zawartość alkoholu: 4,5%
Kraj: Polska
Dostępne opakowania: Keg (PET) 30 l., 24 x 0,33 l., 24 x 0,275
dobronski cydr butelka

Dobroński Perry gruszkowy

Dobroński Perry to doskonałe, klasyczne Perry. Powstaje na bazie soku gruszkowego, według starannie opracowanej receptury. Przyjemnie kuszący, słodko-kwaśny smak dojrzałych gruszek zauroczy podniebienie i cudownie orzeźwi.
Smak: gruszkowy
Zawartość alkoholu: 4,5%
Kraj: Polska
Dostępne opakowania: 24 x 0,275 l.
dobronski cydr gruszka butelka

Grzaniec Galicyjski

Tajemnica wyjątkowego smaku Grzańca Galicyjskiego tkwi w starannie strzeżonej recepturze pochodzącej z terenu Galicji. Bogactwo naturalnych przypraw w połączeniu z winem gronowym tworzą niezwykłą kompozycję, która po podgrzaniu roztacza niesamowity aromat.
Smak: korzenny
Zawartość alkoholu: 13,5%
Dostępne opakowania: 1 l., 5 l.
grzaniec galicyjski butelka

Grzaniec Galicyjski miodowy

Grzaniec Galicyjski miodowy jest jedynym grzańcem na rynku z dodatkiem miodu. Miód idealnie uzupełnia kompozycję grzańca bogatą w korzenne aromaty.
Smak: miodowy
Zawartość alkoholu: 13,5%
Dostępne opakowania: 1 l.
grzaniec galicyjski miodowy butelka

Grzaniec Galicyjski bezalkoholowy

Grzaniec Galicyjski Bezalkoholowy to jedyny grzaniec bez alkoholu na rynku. Dodatek miodu i cytryny harmonijnie łączy się z korzennymi przyprawami nadając mu wyjątkowych walorów smakowych.
Smak: korzenny
Zawartość alkoholu: 0%
Dostępne opakowania: 1 l.
grzaniec galicyjski bezalkoholowy butelka

Zbójeckie Grzane korzenne

Zbójeckie Grzane Korzenne, wyprodukowane według staranie opracowanej receptury, zawiera naturalne aromaty o smaku wina grzanego, korzeni i ziół. Podawane na gorąco przyjemnie rozgrzewa i dostarcza wyjątkowych doznań smakowych. Wyśmienicie smakuje w chłodne jesienne wieczory oraz jest doskonałym towarzyszem zimowych atrakcji.
Smak: korzenny
Zawartość alkoholu: 13%
Dostępne opakowania: 1 l., 2 l., 5 l.
zbójeckie grzane korzenne butelka

Zbójeckie Grzane malinowe

Zbójeckie Grzane o smaku malinowym to wyjątkowe połączenie korzennego smaku Zbójeckiego Grzanego z aromatem o smaku malinowym. Podawane na gorąco przyjemnie rozgrzewa i dostarcza wyjątkowych doznań smakowych. Wyśmienicie smakuje w chłodne jesienne wieczory oraz jest doskonałym towarzyszem zimowych atrakcji.
Smak: korzenno-malinowy
Zawartość alkoholu: 13%
Dostępne opakowania: 1 l.
zbójeckie grzane malinowe butelka

Zbójeckie Grzane rumowe

Zbójeckie Grzane o smaku rumowym to wyjątkowe połączenie korzennego smaku Zbójeckie Grzane z aromatem o smaku rumowym. Podawane na gorąco przyjemnie rozgrzewa i dostarcza wyjątkowych doznań smakowych. Wyśmienicie smakuje w chłodne jesienne wieczory oraz jest doskonałym towarzyszem zimowych atrakcji.
Smak: korzenno-rumowy
Zawartość alkoholu: 13%
Dostępne opakowania: 1 l.
zbójeckie korzenne rumowe butelka
hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie

hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie