browar staropramen logo

Browar Staropramen

W okresie czeskiego renesansu wzrastała popularność czeskiego piwa. W drugiej połowie XIX wieku populacja Pragi powiększała się, powstawały nowe firmy, a moce przerobowe istniejących browarów były niewystarczające. Wtedy właśnie powstał browar Staropramen. Jest to drugi co do wielkości browar w Czechach. Browar oferuje wszystkie te ponadczasowe produkty, których musisz spróbować, nawet jeśli świat piwa Cię nie wciągnął. Są to te trunki, które uczyniły browar Staropramen jednym z najlepszych i które przynoszą chwałę praskiemu piwowarstwu na całym świecie. Wybierając piwa Staropramen, nie możesz się pomylić, niezależnie od tego, czy wolisz piwo jasne, ciemne czy po prostu wyjątkowe.

Dostępne piwa:

Staropramen Premium

Przyjemnie orzeźwiający i pełny smak piwa Staropramen pieści podniebienie łagodną nutą słodową z delikatnie goryczkowym finiszem. Pochodzące z miasta małych grzeszków, które wie wszystko o piwie i czerpaniu przyjemności z życia, piwo Staropramen ma wiele historii do opowiedzenia – historii o dobrze spędzonym życiu.

Zobacz oceny tego piwa na:

Untappd

RateBeer

ekstrakt11,9%
zawartość alkoholu5%
stylPremium Lager
słódjęczmienny (pilzeński)
opakowaniabutelka (20×0.5l), keg (30L)
staropramen premium butelka

Staropramen Niefiltrowane

Mistrzowie piwowarscy z browaru Staropramen stworzyli tradycyjne niefiltrowane piwo, które przykuwa uwagę swoim pełnym smakiem, bogatym aromatem i uwodzicielsko opalizującą barwą. To wykwintne piwo warzone ze słodu pszenicznego i najlepszego chmielu z dodatkiem kolendry, które razem tworzą unikalną i wyrafinowaną kompozycję.
Staropramen Niefiltrowane – niefiltrowana przyjemność.

Sprawdź oceny tego piwa na:

Untappd

RateBeer

ekstrakt11,9%
zawartość alkoholu5%
stylPremium Lager (niefiltrowany)
słódjęczmienny (pilzeński)
opakowaniabutelka (20×0,5l), keg (30L)
staropramen niefiltrowany butelka
hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie

hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie