chmiel symbol logo

O firmie

Dowiedz się o nas więcej!

chmiel symbol logo

O firmie

Dowiedz się o nas więcej!

Historia firmy

Z handlem piwem związani jesteśmy od dawna, pracując wcześniej w innych firmach. W sierpniu 2000 roku postanowiliśmy zająć się piwnym biznesem na własny rachunek. Na początek uruchomiliśmy sklep. Walcząc z monotonią piwną w tamtym okresie zaczęliśmy zaglądać do naszych południowych sąsiadów. Okazało się to strzałem w „10”. Ze sklepu przekształciliśmy się w hurtownię. Od początków naszej działalności handlowaliśmy piwami wyróżniającymi się na tle rynku. Zaczynaliśmy od piw regionalnych, a ofertę uzupełnialiśmy importem z Czech.

Także dziś, Czechy są krajem, który kojarzy się z dobrą jakością i atrakcyjną ceną złocistego trunku. Nasi południowi sąsiedzi są dla wielu niedoścignionym wzorem jesli chodzi o warzenie tradycyjnych, dobrych piw – lekkich “dziesiątek”, czy “jasnych pełnych”, które zręcznie łączą przyjemny słodowy smak z orzeźwiającą goryczką. Idąc za sugestiami coraz bardziej świadowmych i żądnych nowości klientów nieustannie poszukujemy nowych piw, które moglibyśmy włączyć do naszej oferty. Naturlanym kierunkiem tych poszukiwań są Niemcy, a konkretnie Bawaria. Nie od dziś wiadomo, że nasi zachodni sąsiedzi słyną z solidności i warzą świetne tradycyjne piwa. Jasne lagery, czy pszeniczne Hefeweizen to przykłady niemieckich klasyków, które tworzone zgodnie z niemieckim prawem czystości, wyznaczają standardy i stanowią punkt odniesienia dla piwowarów z całego świata.

Przez lata pracy doświadczyliśmy, że kluczem do sukcesu jest partnerskie podejście do klientów, wsparcie ich w rozwoju oraz solidna oferta klasycznych piw w atrakcyjnych cenach oraz pozycji, które poza tym, że będą się świetnie sprzedawać, to pozwolą się wyróżnić i przyciągnąć nowych klientów.

Obszar działania

Klientów z obszaru Polski południowo-zachodniej (woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie i wielkopolskie) obsługujemy bezpośrednio z naszego centrum operacyjnego zlokalizowanego w Krynicznie pod Wrocławiem. Poza regularnymi dostawami, oferujemy tu wsparcie w zakresie wykonania instalacji do wyszynku piwa i jej serwisu.

Klientów z województw północnych (zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie) aktualnie obsługujemy współpracując z naszymi partnerami.

Klientom z pozostałego obszaru kraju proponujemy zaopatrzenie w piwo i napoje w formie wysyłkowej.

Zastrzegamy, że ze względu na polityki browarów związane z wyłącznością dystrybucji na określony teren, nie możemy oferować naszego pełnego asortymentu na terenie całego kraju. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy.

hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie

hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie