browar polanin logo

Browar Polanin

Polanin to piwo kraftowe, tradycyjnie warzone, aby utrzymać jakość dobrego piwa i jednocześnie łączyć ludzi. Tworząc swoje piwa browar wybiera najlepsze składniki, a nie tańsze zamienniki. to właśnie wyróżnia Polanina. Polanin to piwa w pełni wegańskie, jako pierwsze w Polsce zostały certyfikowane przez The Vegan Society. Unikalny smak, najwyższa jakość i przyjemny aromat. Spróbuj, a się przekonasz, na zdrowie!

Dostępne piwa:

Polanin Lager

Klasyczne jasne pełne, ale wciąż nietuzinkowe piwo, które zaskoczy wyjątkowym i naturalnym smakiem. Polanin Lager bazuje na polskich odmianach chmieli, gdzie superaromatyczna właściwość chmielu Lubelskiego łączy się z goryczką Marynki tworząc zbalansowany smak. Nasz lager reprezentowany jest przez polskie koguty, które od setek lat symbolizują początek nowego dnia, tak jak nasz lager, którego każdy łyk jest początkiem czegoś nowego.

ekstrakt12,5%
zawartość alkoholu4,9%
stylLager
słódPilzneński, Monachijski, Carared
chmielMarynka, Lubelski
dostępne opakowaniabut. bezzwrotna (0,33L) x20
piwo polanin lager butelka

Polanin Pilsner

Tradycyjny i wciąż cieszący się ogromną popularnością jasny pils, który zachwyca wyjątkowym aromatem. Połączenie chmielu Hallertauer Mittelfruh oraz starannie wyselekcjonowanych słodów pozwoliło uzyskać pożądaną goryczkę i głębię smaku. Nasz Pilsner reprezentuje polskie czaple, które cierpliwie i w skupieniu czekają na odpowiedni moment, aby zaatakować swoją zdobycz – tak jak nasz Pilsner, który cierpliwie czeka na odpowiedni moment, abyśmy mogli w skupieniu rozlać go do butelek.

ekstrakt11,6%
zawartość alkoholu4,5%
stylPilsner
słódPilzneński, Carapils, Caramunich II
chmielHallertauer Mittelfruh
dostępne opakowaniabut. bezzwrotna (0,33L) x20
piwo polanin pilsner butelka

Polanin IPA

To najbardziej nachmielona pozycja w naszej ofercie. Głęboki i wyrazisty smak to zasługa użycia głównie amerykańskich chmieli. Połączenie czterech odmian chmielu pozwoliło uzyskać charakterystyczną goryczkę, a całość wzbogaca przyjemny owocowo-cytrusowy aromat. Chcąc uczcić bogatość naszego piwa postanowiliśmy połączyć kompozycje polskiej kultury ludowej oraz upraw chmielu wraz z charakterem polskich wilków, które dumnie wzbogacają naszego Polanina IPA.

ekstrakt14%
zawartość alkoholu5%
stylIndia Pale Ale
słódPale Ale, Pszeniczny, Carared, Pszeniczny Czekoladowy, Caramunich II
chmielMagnum, Centennial, Citra, Cascade
dostępne opakowaniabut. bezzwrotna (0,33L) x20

Polanin Pszeniczne

Niepowtarzalny aromat zbóż sprawi że przeniesiesz się na polskie pola pszenicy, a każdy łyk zachwyci delikatnymi nutami bananów i goździków, które subtelnie łączą się z delikatną goryczką tworząc idealnie odświeżającą kombinację. Tworząc Polanina Pszenicznego zadbaliśmy, aby wyborny smak szedł w parze z designem, który uczci polskie tradycje uprawy zbóż oraz polskie jelenie, które na stale wpisały się w polski krajobraz lasów i pól.

ekstrakt12%
zawartość alkoholu4,7%
stylPszeniczne
słódPszeniczny, Pilzneński, Carahell
chmielMarynka, Lubelski
dostępne opakowaniabut. bezzwrotna (0,33L) x20
piwo polanin pszeniczne butelka
hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie

hurtownia piwa sajon logo

SAJON SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Parnickiego 7 lok. 5
51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie